Miło mi, że odwiedziliście moją stronę z fotografią ślubną. Uwielbiam tworzyć niezapomniane historie spędzając czas z zakochanymi w dniu ich ślubu. Chciałbym zaprosić Was do obejrzenia reportaży Par Młodych, którym miałem przyjemność towarzyszyć w ich szczególnym dniu, tym samym przedstawić mój styl fotografowania. 

Mam na imię Łukasz i profesjonalnie zajmuję się fotografią ślubną. Pracuję na obszarze województwa Mazowieckiego ale również i całej Polski. Moje doświadczenie opiewa w realizacji kilkuset ślubów. Tworzę reportaże dla Par z Polski ale i z zagranicy, min. Francji, Anglii, Ukrainy oraz Kazachstanu. Posiadam kurs liturgiczny dla fotografów, który jest niezbędny do wykonywania reportażu o tej randze. Posiadam najwyższej jakości lustrzanki cyfrowe firmy Canon i pełną gamę obiektywów tej samej marki.

Ślub jest jednym z najważniejszych wspomnień w naszym życiu, moim celem jest utrwalić te najpiękniejsze chwile w trwały obraz w formie zdjęć. Staram się być niewidoczny na Waszej uroczystości, abyście czuli się komfortowo i naturalnie. Jestem elastyczny i zawsze słucham Waszych sugestii, w końcu to Wasz dzień.

Od 2011 roku robię zdjęcia ślubne, a w moim kalendarzu ubywa wolnych terminów. Zadowolenie Par Młodych, sprawia mi ogromną satysfakcję i staje się motorem napędowym do kolejnych fotograficznych wyzwań. Jestem osobą o wielu zainteresowaniach. Oprócz wykonywania reportaży ślubnych, wykonuję również zdjęcia rodzinne i korporacyjne, m.in. dla firmy Sinevia zajmującej się budową oraz wykończeniem wnętrz. Moje prace można znaleźć w prasie.

Zapraszam do zapoznania z ofertą oraz do kontaktu mailowego lub telefonicznego w celu umówienia się na niezobowiązujące spotkanie dotyczące wykonania przezemnie reportażu. Opowiedzcie mi o tym, wymarzonym dla Was dniu, chętnie posłucham. 🙂